87-720 Ciechocinek,  ul. B. Chrobrego 17
 tel. kom. +48 503 175 775
e-mail: wszymanski@op.pl lub masaz.ciechocinek@wp.pl         zobacz na mapie
 
Gabinet czynny w dni powszednie od 8°° do 12°° i od 14°° do 20°°

 
 

Od wielu lat pomagam ludziom cierpiącym z powodu bólów kręgosłupa. Szczycę się ich wdzięcznością ...


        Moim pacjentem był Śp. Ks. Prałat Zdzisław Peszkowski – Kapelan Rodzin Katyńskich. Pozostała po Nim miła pamiątka.

 "Ciechocinek jako miasto, a zarazem uzdrowisko, tak pełne w sobie, aby w swej zieleni, kwiatach i urządzeniach pochylić się nad człowiekiem i to nie tylko chorym, ale również zmęczonym i zabieganym, jest ze wszech miar godne, aby je odwiedzać, przyjeżdżać i wykorzystać jego uroki.
Doświadczyłem też osobiście wprawnej ręki i sztuki masażu leczniczego Pana Władysława Szymańskiego, któremu jestem wdzięczny i Ciechocinkowi."

Czuwaj, Szczęść Boże 
Ks. Prałat Zdzisław Peszkowski  


      Na co dzień gram na flecie w Toruńskiej Orkiestrze Kameralnej. Podczas gry na tym instrumencie sylwetka jest nienaturalnie skręcona, co powoduje uporczywe bóle kręgosłupa. Od wielu lat jestem pacjentką Pana Władysława Szymańskiego z Ciechocinka, któremu jestem ogromnie wdzięczna. Dzięki jego zabiegom terapii manualnej i masażom leczniczym nadal mogę czynnie wykonywać swój zawód.

Serdecznie dziękuję
Elżbieta Sarba z Torunia


   Gabinet Masażu Pana Władysława Szymańskiego należy do najbardziej nowoczesnych miejsc masażu leczniczego. Wielokrotnie korzystałem z wiedzy i umiejętności techniki masażu Pana Władysława, którą uważam za perfekcyjną i niezwykle skuteczną w leczeniu dolegliwości kręgosłupa, kończyn dolnych i górnych, czy innych części ciała. Choroby powyższe, powiązane z nadwagą ciała, skutecznie są usuwane w tym gabinecie masażu leczniczego.
Wielokrotnie z pracy Pana Władysława korzystali księża Biskupi i inne osoby duchowne oraz świeckie, którym poleciłem Jego gabinet masażu.

 
      Zawsze słyszałem słowa wdzięczności za doznaną pomoc i ulgę w cierpieniu.
    W pełni rekomenduję osobę pana Władysława Szymańskiego i Jego gabinet masażu. Sadzę, że nikt z państwa nie będzie zawiedziony.

 Wdzięczny za doznaną pomoc w chorobie ciała  
Ksiądz Prałat Grzegorz Karolak  
– proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej   
Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Ciechocinku  
 


     Moimi pacjentami byli Państwo Iwona Baer Zaborowska i ś.p. Bogdan Baer. Mile wspominam spotkania i rozmowy podczas zabiegów. Na pamiątkę pozostała ta oto dedykacja:

 Oboje z żoną jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Władysławowi Szymańskiemu za utrzymanie naszych "kości" w dobrej formie. Za każdym razem pobytu w Ciechocinku korzystamy z zabiegów u Pana Władysława, które poprawiają naszą kondycję. W przypadku aktora dobra kondycja fizyczna jest sprawą bardzo ważną, konieczną do wykonywania zawodu.
      Cieszymy się, że możemy korzystać z wiedzy i umiejętności praktycznych Pana Szymańskiego.

Iwona Baer Zaborowska - scenograf   
Bogdan Baer - aktor Teatru Polskiego,  
ostatnio "Hrabia" w serialu "Na dobre i na złe.  
 


początek

 

 

Sprawny kręgosłup jest podstawą naszego zdrowia